www.besimdemaku.page.tl

FEJA ISLAME ESHTE JET

leokemia tek femijet e kosoves produkt i serbis


Asnjehere mepare Kosova nuk ka pas me shume femije te semure nga leukemia/kanceri. Dihet qe ne Kosove i jepen shume plazma e ushqime tjera te Serbise femijeve. Eshte deshmuar se Serbia ka fabrika te vecanta per prodhimin e produkteve ushqimore te dedikuara per Kosove. Dyshohet thelle qe keto semundje e edhe sterilitetin ne ngritje per te ndalur natalitetin shqiptar, e orkestron Serbia permes substancave helmuese ne produktet qe prodhon enkas per Kosove. Nese te hahet ndonje produkt i Serbise dhe mendon qe nuk mundesh pa te, dil deri ne Maqedoni, bleje e ngiju por ne Kosove MOS I BLEJ per hir te shendetit tend dhe familjes tende! Thuhet se per shkak te varferise ne Kosove shiten produktet serbe sepse jane me te lire. Por mendojme qe keshtu e vrisni me heret veten dhe familjaret tuaj. Bojkoto prej chipsit Chio e Plazma e fabrikave Kandit Pionir SokoStark Bambi etj. Qendro ti dhe familja jote shendoshe. Planet e Serbise per shfarosjen e shqiptareve ende vazhdojne. Dil e brohorit “Shqiperi Etnike” ne rruge e ne anen tjeter me u ngop me produkte te Serbise, ku e pasuron Serbine, i pasuron disa biznismene kosovar qe per vete nuk i hajne keto produkte dhe e smun veten e familjen tende! Shqiperia Etnike nuk e pranon kete formule te te jetuarit. Pse ne Shqipėri, Maqedoni, Serbi e Mal tė Zi nuk ka kaq shumė femije te semure nga leukemia sic ka ne Kosove!!! BOJKOTO PRODIKTET SERBE. Mesazh per prodhuesit nga Kosova: Mos ja nxjerrni bishtin. Mos prodhoni fallc produkte por ngritni kualitetin. Mesazh per qeverisjen kosovare: Subvenciononi prodhuesit nga Kosova dhe lironi pak nga disa tatime qe te mund te permiresohen produktet vendore me kualitet.

This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free