www.besimdemaku.page.tl

FEJA ISLAME ESHTE JET

vogelushja dhe televizioni

Pasi e vėren se televizioni i shtėpisė nuk punon, zonja e shtėpisė e thirr mjeshtrin pėr ta rregulluar. Mjeshtri vjen ne shtėpi dhe e hap televizionin, brenda tij gjen copa buke. Menjėherė e kuptuan se kush e kishte bėrė, nuk mund te ishte dikush tjetėr pos vajzės sė vetme katėr vjeēare. Para se ta qortoj, zonja e shtėpisė vendos ta dėgjoj vogėlushen pse e kishte bėrė kėtė gjest. Pasi e kuptoi shkakun, e shtrėngoi fort dhe filloi tė qaj. Vogėlushja nė televizion kishte shikuar njė emision dokumentar me fėmijėt e Afrikės. Ende pa mbaruar, ajo kishte marrė disa copa buke dhe i kishte futur nėpėr vrimat e televizionit, pėr ti ushqyer fėmijėt e uritur !!!
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free